доктор технічних наук, професор
Scopus Author ID: 35762706900
ORCID: 0000-0003-3972-0585
Детальніше
«Керування доступом в системах безпеки»; «Управління доступом до інформаційних ресурсів»; «Керування доступом»; «Теорія інформації та кодування»; «Захист інформації в інформаційних системах», «Захист інформації в телекомунікаційних системах» «Забезпечення кібербезпеки в ЗСУ»; «Теоретичні основи передавання та захисту інформації»
Має понад 120 наукових та навчально-методичних праць, у тому числі: 1 – монографія з грифом МОН України, 72 статті у фахових наукових журналах, що входять до переліку МОН України (з них 14 – одноосібно), 20 статей у фахових наукових журналах, що входять до міжнародних наукометричних баз ( в тому числі Scopus, Web of Scienсe , 10 – звітів з НДР за спеціальною тематикою та одне свідоцтво про реєстрацію авторського права на твір.
Підвищував кваліфікацію та проходив стажування в Одеському національному політехнічному університеті на кафедрі інформатики та управління захистом інформаційних систем. Також проходив закордонне науково-педагогічне стажування за темою: «Інноваційні технології в науці та освіті: європейський досвід»
- Науковий ступінь – доктор технічних наук зі спеціальності 05.13.21 – Системи захисту інформації.
- Вчене звання – професор кібербезпеки та технічного захисту інформації.
З 1987 по 1994 рік працював інженером-конструктором КБ «Молнія» паралельно навчаючись в аспірантурі ОЕІЗ ім. О.С. Попова з 1989 по 1993 рік. Викладав у Чорноморському коледжі інформаційних технологій з 1994 по 1998 рік. З 1998 року по теперішній час викладає у Державному університеті інтелектуальних технологій і зв’язку (ОНАЗ ім. О.С. Попова). З 2015 року займає посаду професора кафедри Інформаційної безпеки та передачі даних Одеської національної академії зв’язку ім. О.С. Попова. З 2019 року по теперішній час є завідувачем кафедри кібербезпеки та технічного захисту інформації Державного університету інтелектуальних технологій і зв’язку.
Коло наукових інтересів
Захист інформації на основі хаотичних сигналів; розвиток теорії прихованості передавання інформації на основі таймерних сигнальних конструкцій: методи розширення спектру таймерних сигналів.