За ініціативи кафедри маркетингу, менеджменту, публічного управління та адміністрування 14 березня 2023 року було підписано Меморандум про співпрацю між ДУІТЗ та Громадською організацією «Освітня фундація продуктового ІТ».
Метою співпраці сторін є:
– Спільна діяльність з метою покращення освітніх програм та вдосконалення системи якості освіти за суміжними до ІТ напрямками.
– Взаємодія сторін в рамках інтеграції та реалізації курсу «Створення та розвиток ІТ-продуктів».
– Взаємодія сторін в частині створення умов для забезпечення віртуального стажування студентів університету в рамках вивчення освітньої компоненти «Створення та розвиток ІТ-продуктів».
– Спільна участь в освітніх та наукових ініціативах, з метою створення умов розвитку підприємницької освіти.
З 17 квітня 2023 року студенти нетехнічних спеціальностей 3 та 4 курсів спеціальності 073 «Менеджмент» та 051 «Економіка» мають можливість взяти участь в першому Всеукраїнському інтерактивному курсі «Створення та розвиток ІТ-продуктів» у форматі віртуального стажування від українського продуктового IT-бізнесу.
Ключовими учасниками даного проекту є:
– Міністерство цифрової трансформації України;
– Міністерство освіти та науки України;
– Genesis;
– Product IT Foundation for Education;
– Державний університет інтелектуальних технологій і зв’язку.
К.е.н., доцент кафедри ММПУА Тардаскіна Т.М. пройшла підвищення кваліфікації та акредитована Product IT Foundation for Education на впровадження та організацію даного проекту в ДУІТЗ, що засвідчує отриманий Сертифікат № 023/02-2023. Термін дії акредитації до 24.02.2024 р.
Очікувані результати від проекту: проект спрямований на впровадження та розвиток ІТ- підприємництва і сфери продуктового ІТ в Україні. Під час навчання студенти отримають базові знання з продуктового ІТ- підприємництва, продакт-менеджменту, а також компетенції для перших кроків у продуктовій ІТ-компанії та запуску власного продуктового ІТ-бізнесу.
Студенти отримують:
– сертифікацію;
– менторство для найкращих студентів;
– практичні навички для подальшого розвитку в продуктовому ІТ;
– спрощений доступ до освітніх можливостей Genesis.